DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA!
Co miesiąc: inspirujące treści, promocje tylko dla czytających ;) i nasz autorski "Elementarz karmienia piersią".
KARMIENIE PIERSIĄ

Karmienie piersią to najlepszy sposób karmienia, jaki możesz zaoferować swojemu dziecku. Nikt do tej pory nie wymyślił nic doskonalszego ponad to, o co zadbała natura. Nie ma nic ważniejszego w początkach życia dziecka niż czułość, bliskość i bezpieczeństwo przy piersi mamy. I pełny brzuszek ;) 

Dlatego wierzymy, że karmienie piersią należy promować, a wszystkie kobiety chcące karmić piersią i ich bliskich, należy wspierać. A także chwalić, doceniać i zarażać entuzjazmem. Bo wszyscy jesteśmy ssakami! ;)

 

Dlatego powstało Karmię Cię - z początku jako blog. Tu wspieramy Cię rzetelną wiedzą o szeroko pojętej tematyce karmienia naturalnego, a także dobrą radą, zrozumieniem, cierpliwością i poparciem. Przeczytaj też o podstawowych zaletach karmienia piersią.

A potem powstało to miejsce - sklep - oferujący to, co może ułatwić Wam życie, w które właśnie wkroczył maluszek i które - wiemy to z własnego doświadczenia - pod różnymi względami właśnie stanęło na głowie.

 

Wkrótce uruchomimy też warsztaty dla (przyszłych) rodziców, na których dowiesz się między innymi, czym jest karmienie piersią, jak się do niego przygotować, jak dobrze zacząć, jakie trudności możecie napotkać i jak je rozwiązywać. A także porozmawiasz o ciąży, połogu, radościach i wyzwaniach rodzicielskich z podobnymi sobie. 

 

Zapraszamy! 

Zespół Karmię Cię

 

do góry
Facebook Instagram
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl